1. Czas oczekiwania na wysyłkę towaru podany jest na karcie produktu. Czas dostawy to suma czasu oczekiwania na wysyłkę i czasu dostarczenia przez wybrany sposób wysyłki (Poczta Polska, firma kurierska).

  2. Przesyłki wysyłamy zawsze jako przesyłki monitorowane! Zależy nam na tym, by dotarły do Państwa możliwie najszybciej i najbezpieczniej :)

  3. Możliwe formy płatności za zamówienie to: przedpłata na konto (zwykłym przelewem lub przez szybkie płatności) oraz płatność przy odbiorze (u listonosza, kuriera, lub w wybranym punkcie odbioru). Na płatność za zamówienie płatne z góry czekamy do 30 dni.
  4. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Adres uzupełnia się w trakcie składnia zamówienia. Jeśli chcą Państwo wysłać zamówienie jako prezent -> proszę w adresie płatnika wpisać swój, natomiast w adresie dostawy -> adres obdarowywanej osoby.

  5. Wszystkie zamówienia powyżej 199 zł realizujemy na nasz koszt! Czyli nie ponoszą Państwo ani kosztów wysyłki, ani pakowania. Koszty przesyłki towarów zamówionych o wartości do 199 zł pokrywane są przez Zamawiajacego. Opłaty za przesyłki są uzależnione od kwoty zamówienia i sposobu płatności.

  6. Dowód zakupu zawiera koszty przesyłki. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości.

  7. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Po otrzymaniu prośby o takową fakturę i numeru NIP.

Koszty Wysyłki na terenie Polski

Dla zamówień o wartości powyżej 199 zł (GRATIS)

Koszt wysyłki 0 zł
Dopłata za pobranie 0 zł

Dla zamówień o wartości poniżej 199 zł

Poczta Polska Przesyłka Biznesowa - czas dostawy 1-2 dni robocze

Koszt wysyłki 9.90 zł
Dopłata za pobranie 3 zł

Kurier UPS - czas dostawy 1 dzień roboczy

Koszt wysyłki 13.90 zł
Dopłata za pobranie 3 zł

Odbiór osobisty w Białymstoku

Koszt wysyłki 0 zł
Adres odbioru Kolejowa 12E parter 
Białystok, 15-701
Zobacz na mapie

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW! :)